Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A modern orvostudomány,...

A modern orvostudomány, dietetika összeesküdik ellenünk és a lobbi hajtja és azt akarják hogy betegek legyünk, amikor egészségtelen élelmiszereket ajánlja, olyanokat mint felvágottak, húsok vagy mégsem olyan veszélyesek ezek az élelmiszerek?

Figyelt kérdés
Lehet hallani mindenhonnan hogy mennyire rákot okoznak a felvágottak, vörös húsok, húsok, ugyanakkor ezt nem mondjam az orvostudomány, nem mondja hivatalosan hogy ne egyél, mert rákot okoz, mint a cigaretta. Egy nagy kanadai ellentanulmány szerint ezek az ételek, ugyanakkor okozhatnak rákot, de olyan minimális az esélye, olyan kicsi a rizikója hogy ettől még nyugodtan lehet fogyasztani, mi a véleményed ezekről?
2023. febr. 25. 06:56
 1/10 A kérdező kommentje:
2023. febr. 25. 06:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Most akkor döntsd már el, hogy összeesküdtek ellenünk vagy sem. Ha valaki egyik következtetésre jut, más meg másikra, az nem összeesküvés, hanem így működik a tudomány.
2023. febr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jonapot kivanok, szerinted kik vegzik a kutatasokat ha nem az orvostudomany?;D
2023. febr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Az agyonvegyszerezett zöldségek, gyümölcsök mennyivel jobbak, és a szennyezett, szmogos levegő?
2023. febr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
#4: sőt, a Holokauszt mennyivel jobb? Vagy az, ha úthengerrel hajtanak át a lábadon? Na, na?!
2023. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A hangsúly a mértékletességen van. És kimondja az orvostudomány meg a dietetika is, hogy ha sok vörös húst eszel, akkor bizony nő az esélyed a daganatos megbetegedésre. De ha időnként fogyaszt az ember, attól nem lesz baja.
2023. febr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen fölösleges olyan kutatásokat végezni, hogy bizonyos élelmiszerek egészségesek-e. Minden ilyen esetben jön előbb-utóbb az ellentanulmány, ami megcáfolja, hogy az adott élelmiszer olyan nagyon egészségtelen. Biztos nem azért végeznek ilyen kutatásokat, mert az adott kutatók nem tudják eltölteni mással az idejüket, hanem azért, mert valaki ezért fizeti őket. A mértékletességre pedig már nagyon régen rájöttek.
2023. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi utolso de erosen latszik, hogy nem ertesz hozza. Bele se megyek. Alap logikai problemaid vannak es biologiai hianyossagaid.
2023. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves előző, én nem az élelmiszer-biztonságot tagadom, és az orvostudományi kutatások fontosságát is elismerem. Én már több ilyen váltást megértem, amikor valami ki volt kiáltva veszélyes, valamilyen betegséget okozó élelmiszernek. Vaj, tojás, tej, vörös húsok, én ezekre emlékszem, rendre ki voltak kiáltva egészségre veszélyes élelmiszernek. Eltelt néhány év, és újra rájöttek a régi igazságra, hogy a vegyes táplálkozás a nyerő, és nem kell kirekeszteni belőle különböző élelmiszereket. Én már belefáradtam ezekbe a dolgokba.

Olvastam erről egy karikatúrát, aminek a végére a főhős azt szűrte le, hogy az élelmiszerek egészségtelenek, így specializálta magát a papírra.

2023. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De ez egyszeruen nincs igy.a tejtermekek nem emberi fogyasztasra valok. Ha egy csecsemonek pl boci tejet adsz akkor laktozerzekeny lesz. Szigoruan tilos adni. Egy csomo problemat okoz akar lappango tunetkent felnotteknek. Egy jo kaja utan elalmosodnak, lagy a szeklet..de nem foglalkoznak vele mert majd isznak egy kavet vagy elmennek mosdoba es poenkodnak mekkorat szekeltek.


A voros hus a legnehezebben emesztheto feherje a kazein mellett.


Ez egy komplex temakor. Nyilvan neha belefer. De az emberek nem valtozatosan esznek. A valtozatos etoezeshe nem fer bele a napi rendszeresseg.

2023. febr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!