Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudom rendszeressé...

Hogyan tudom rendszeressé tenni a nagyvécézést?

Figyelt kérdés
Sajnos már évek óta rendszertelen nekem, pedig sportolok, iszok eleget, eszek elég rostot, mindent próbáltam már, de valahogy soha nem jött össze, max rövid időre. Az lenne a legjobb, ha minden reggel felkelés után túlesnék rajta, és kész... Csak az a baj, hogy reggel suli előtt iszok egy kávét, de attól sem jön meg az inger, a suliba járás miatt nincs meg az a nyugodt környezet... (tudok nyilvános helyen kakilni, csak nem jön az inger ilyenkor) Valami ötlet?

2023. márc. 5. 12:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

De egyáltalán miket eszel? Mert sok étel megfogja a dolgokat, a sok rost pl okozhat szorulást, HA nem iszol mellé sokat-sokat, hogy fellazítsa.


Plusz a zab, csokoládé, banán, alma, krumpli - ezek pl mind fogósak :(


Ami nekem segít a körte (minél érettebb), mandarin, vagy narancs, gránátalma, random joghurt.

2023. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az álom meg nem a valóság, sajnos, és NEM ritkábban jön az inger, hanem a te testednek megfelelő ütemben.
2023. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12.

Úgy-úgy.

Mit kell azon ajvékolni, hogy 38 és fél óráként van inger, nem 24? Mint írtam, ez nem így működik, ezt a szervezet dönti el, nem a karóránk.

2023. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A testemnek az lenne a megfelelő hogy napokig szarul érzem magam mert tele vannak a beleim de mégse akarnak kijönni a dolgok?
2023. márc. 7. 08:19
 15/18 A kérdező kommentje:
ja és érdekes módon augusztusban minden nap(!) sikerült valamennyi, mostanában meg van hogy több nap is eltelik. talán mégis a környezet és az iskolába járás lenne az oka? 🤔 nem az lenne a gond hogy ritkábban jön, hanem hogy össze-vissza.
2023. márc. 7. 08:22
 16/18 anonim ***** válasza:

15.

A rendszertelenül kakilok, meg a napokig nem tudok kakilni között elég nagy a különbség.

2023. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
hát annyira nem, mert rendszertelen és sokszor napok telnek el
2023. márc. 7. 12:46
 18/18 kürtőskalácska válasza:

Egyél sok zöld és kulapó megjutalmazz karácsonykor!

( Viccen kívül tényleg sok zöldséget egyél és még lesz a hatása)

jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!