Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Hohes C egészséges vagy sem?

A Hohes C egészséges vagy sem?

Figyelt kérdés

Szeretnék maximálisan átállni a clean eating-re, mivel elkezdtem edzőterembe járni és tényleg szeretném rendbe tenni magam kívül belül. A belült úgy értem, hogy nem feltétlen lelkileg, hanem hogy tényleg egészséges legyek.

Most igyekszem mindent szelektálni, hogy mi az ami valóban egészséges.

Mindig is vizet ittam, szerencsére soha nem voltam rászokva semmilyen cukros üdítőre, energiaitalra, kávéra. Azonban mostanában ráfüggtem a hohes C-re. Elvileg napi egy pohár hozzájárul az immunrendszer működéséhez. Nos, én egyàtalán nem értek ezekhez, nem tudom hogy ez most bullshit, vagy tényleg lehet inni egészséges életmód mellett…

Aki nagyon benne van ebben mit gondol?

Illetve ki, hogyan vásàrol tudatosan?

Miből viszitek be a fehérjét, és mennyi zöldséget esztek egy nap?

Tudnàtok nekem olyan platformokat írni amiken ezekkel kapcsolatban tudok olvasni/tájékozódni? 😊



2023. márc. 13. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
2023. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!