Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok, elérhető cucc...

Mit gondoltok, elérhető cucc nélkül?

Figyelt kérdés

180 cm és 78 kg vagyok. 2 hónapja edzek saját testsúlyommal és most kezdek tömegelni ( 8000 kcal/ nap ) . 3 szilárd, 3 tömegnövelő turmix( 1250 kcal/ db) 1 esti snack plusz túró vagy mogyoróvaj . Vitaminok, kreatin megy 320 gramm protein/ nap. Az edzést teremben folytatom fekvenyomás, guggolás, Military press, Deadlift ezek a fő gyakorlatok heti 5 nap 3x10 szettek és a többi meg osztott, de heti 4 nap hasra plusz plank.

Szerintetek ez a test kb 180 cm- hez kb. hány kiló. Én olyan 110 te tippelnék.


[link]


Köszönöm a válaszokat.



2023. márc. 22. 13:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Napi 8000 kcal és 320 gramm protein? Remélem, hogy csak trollkodsz, mert így hamar az én adómból fognak téged kezelni a kórházban. A videón látható csávó fizikuma pedig jó eséllyel rohadtul nem elérhető naturálon, hacsak nem vagy te is a genetikai elit része. Azt mondjuk érdemes kiemelni, hogy a videón látható csávó testzsír-százaléka olyan magas, mint a Burj Khalifa, ettől függetlenül az izomtömeg is kimagasló rajta.
2023. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom. A fehérje az- az összes napi szóval nem plusz még a meglévőn ( kaja, turmix ) felűl. 8000 kcal az meg nem egy egetrengető mennyiség, persze sok kb 1,5 hét kellett mire hozzászoktam , de van aki ennél többet eszik.
2023. márc. 22. 14:05
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"8000 kcal az meg nem egy egetrengető mennyiség"

Tekintve, hogy profi kártyás versenyzők bőven nem esznek ennyit, ezért de, egetrengető mennyiség, ami felesleges és egészségtelen. Hagyj azért valamit nekünk is a boltban, köszi.

"van aki ennél többet eszik"

Ki eszik ennél hosszútávon ténylegesen többet? Kyriakos Grizzly? Aki hosszútávon 8000 kalóriát, vagy annál nagyobb energiabevitel tol, annak a szervezete hamar beadja a kulcsot. Egyébként mi a cél? Izmosabb nem leszel ettől az ökörségtől, de könnyen leszel 150 kilós disznó.

2023. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát 8000 kcalal nagyon gyorsan malaccá fogsz hízni.
2023. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ja igen, tisztában vagyok vele, hogy természetesen csak úgy lehetek nagy ha nagy a testzsír százalék és ennek az embernek a videóban magas. Pont ezért írtam ki a kérdésem hogy így hozható-e. Az adód miatt meg ne miattam aggódj. 😀
2023. márc. 22. 14:13
 6/21 A kérdező kommentje:

A profi kártyás versenyzőket kár példa ként felhozni. Összes tele van és jó nekik, de sajnos én sem anyagilag sem ismeretségileg ( dokik ) nem állok úgy hogy egy kalap álá lehessen venni velük. Meg nekik nem is az a cél hogy minél nagyobbak legyenek. Vagyis nem csak az.

Ha valakinek van valami tanácsa hogy mit csináljak mi helyett vagy hogy lenne jobb akkor ne fogja vissza magát. Megköszönném. Ezt a diétát pedig olyan 3-4 hónapig gondoltam utánna valami kényelmesebbre váltani.

Köszönöm a válaszokat és persze mindenkit fel pontozók. 😀

2023. márc. 22. 14:25
 7/21 anonim ***** válasza:

"úgy lehetek nagy ha nagy a testzsír százalék"

Nem. Minden vizsgálat azt mutatja, hogy kalóriatöbbletben semmivel sem gyorsabb az izomépítés, mint szintentartó kalóriabevitel mellett. A kalóriatöbbletre szimplán azért lehet szükség, hogy az egyén meggyőződhessen arról, hogy a szintentartó bevitel tutira megvan. Ez a kalóriatöbblet mind esztétikai, mind egészségügyi szempontból 200-300 kcal pluszt jelent, nem napi 8000 kalóriát. Vagy te most nem is izmos akarsz lenni, csak simán Obelix?

2023. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát ha tanácsot szeretnél akkor felezd meg a napi kcal-t meg a fehérjet mert ez rengeteg, sőt még megfelezve is kicsit sok...
2023. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Obelix😀. Igazából a lehető leghamarabb akarom elérni a 110 kilót. Szerintem megfelelő edzés ( amit írtam ) és étkezés mellet egy ilyen kaliberű test hozható. Persze azért írtam ki mert nem tudom 100% - ra és kiváncsi voltam más véleményére is. Ha valaki tud tippeket azt is szívesen fogadom.
2023. márc. 22. 14:33
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát a 110 kilót tényleg hamar el fogod érni, de abban sok köszönet nem lesz XD
2023. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!