Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az az abszolút izmos test...

Mi az az abszolút izmos test amit otthon edzéssel eltudok érni?Mindenféle kiegészítő,egyéb cucc nélkül naturál módban?

Figyelt kérdés
Csak úgy szeretnék edzeni mint a régi időkben.Érezni az izmot hogy dolgozik azt adok neki kaját, majd nő utána.Fejlett edzéstervet néztem a netről,van benne kardió, meg izomerő fejlesztés is.Helybenfutás,felülés,fekvő kombinációk,rudas karbehúzás,kis box zsákolás mellett plusz árnyékbox mekkora izmot tudna nekem hozni, kb szeptemberre?20F most megyek egyetemre szeretnék azért kis izmokat felpakolni.
2022. máj. 7. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeptemberig olyan izmos lehetsz, mint Miss Röfi a Muppet Show-ban.
2022. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit, én egy éve edzek heti 5x, fekvőtámasz, alapgyakorlatok kézisúlyzóval, kajára is nagyon odafigyelek, egy deka izom nem jött rám, ugyanúgy nézek ki mint egy éve.
2022. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
amúgy azt mondtad, hogy 2012 és 2016 között kifulloztad magad mert tökéletes volt az edzésed és az étrended mégis stagnáltál. miért hagytad abba? tuti lett volna benned még. ne már hogy 4 év alatt kifulloztad magad. szerintem csak túl korán adtad fel. az nem lehet?
2022. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mindenki tudja hogy az árnyékboksztól nő a kar

low effort trolling

2022. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

hadd válaszoljon már.

miért hagytad abba 2016-ban? nyugodtan leírhatod úgyis ki fogsz még írni tízmillió kérdést és ez eltűnik a semmibe. kíváncsi vagyok. megy a macska-egér játék közted meg a válaszolók között de én kíváncsi vagyok arra hogy miért szakadt meg neked ez a dolog 6 éve.

2022. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!