Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetek izmosabb, “nagyob...

Hogy lehetek izmosabb, “nagyobb”, bármi féle cucc nélkül?

Figyelt kérdés

Próbálok tisztán kajálni, persze amennyire az anyagiak fedezik ezt.

Emellett szedek fehérjét (napi 2x), aminosavat (napi 1-2x),

valamint creatint (napi 1x).

Nagyon vékony testalkatú vagyok, nem jönnek a kilók, hogyan lehetne elősegíteni az izmosodást?


A D-Bal, meg Crazybulk-os, naturál alternatívák jók lehetnek?



2022. szept. 28. 10:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Leginkább azért nem akarok cucchoz nyúlni, mert félek szúrni.
2022. szept. 28. 10:25
 2/15 anonim ***** válasza:

Mennyi kalóriát viszel be egy nap?

A gyakorlatokat biztos jól csinálod, jártál edzőhöz? Emeled a súlyokat?

2022. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy ez a “tisztán étkezés” téma inkább urban legend. Az exem nagyon szép izmos volt, nagy bicepsz, váll, mell, lapos has, pedig összevissza kajált, mirelitpizza, gyros, hambi, amit épp megkívánt. Nem szúrta magát soha. Szerintem nem az a lényeg, hogy csirkén, rizsen meg zöldségeken élj, hanem hogy sok kalóriát bevigyél! Persze figyelj a fehérjebevitelre, de nem kell olyan szigorú étrendet tartani. Nőként alapból én is nagyon vékony vagyok, de kondival sikerült 5 kg izmot felszednem, tök jó alakom lett, pedig én sem követek szigorú kondis diétát.
2022. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Versenyfelkészítő edző vagyok.

Leírom neked egy táplálékkiegészítő programban mit kell mikor szedni,egymáshoz viszonyított hatásukat,de mint minden más ez is pénzbe kerül.Hozzá a tápszerek szintén szép pénz.

Manapság nagyon jó kiegészítőket csinálnak kérdés tudo mikor mit kell szedni és mennyit?

2022. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Az ég óvjon mindenkit az itteni "versenyfelkészítő szakiktól" :D Kérdező, szedsz napi 2szer fehérjét, az kb 40g fehérje (tisztán). Szerinted mennyivel vagy beljebb a napi össz makro beviteled szempontjából ezzel a 40 grammal? A kalóriákról nem is beszélve. Ektomorf vagy, nehezen hízol, neked extra magas kalória kellene - azt tudjuk viszont, hogy a fehérjében egyrészt nagyon kevés a kalória, másrészt azt a keveset is nagyon rossz hatásfokkal dolgozza fel a szervezet. Vagyis neked nem a fehérjére kell figyelned, hanem a ch és főleg a zsírbevitelre. Azt a pénzt amit kidobsz aminosavakra, nyugodtan költsd inkább plusz kajára, mert az aminosavakra (ami semmi más mint nem teljesértékű fehérje, ha a népszerű bcaaról meg glutaminról beszélünk, mert gondolom azt "szedsz") a világon semmi szüksége nincs senkinek, maximum az ízük miatt jók. Senki nem fog tőlük sem jobban fejlődni, kevésbé fáradni, jobban regenerálódni. A creatin is tök felesleges, ha meg nem viszel be elég kalóriát (ergo tömegelsz) akkor végképp az. Hozzáteszem, ha nem viszel be elég kalóriát és nem lövöd be pontosan, a számodra szükséges makrokat akkor kokszolni is teljesen felesleges.
2022. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

"Az exem nagyon szép izmos volt, nagy bicepsz, váll, mell, lapos has, pedig összevissza kajált,"

Milyen szerencse hogy ez a sportág kicsit komplexebb, perste csak annak, aki nem elégszik meg a "nagy bicepszel, nagy vállal, meg lapos hassal" xDDD

2022. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
#6 hát, ahhoz bőven elég neki, hogy egy csomó lánynak tetsszen😀Szerintem a kérdező annak is örülne, ha feljönne rá pár kiló, nem hiszem, hogy versenyszerű testépítés a célja. Aki szimplán a jó külsőért csinálja, annak semmi szükség szigorú diétára.
2022. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek: egy ektomorf alkatnál semmi szükség rá, egy endomorfnak gondolom oda kell figyelni, mit eszik.
2022. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
7es, ebben nagyon de nagyon igazad van. Ha lehetne,ezt a hsz-t ki kellene írni a testépítés topik legtetejére. Viszont azért van átmenet a szigorú versenydiéta és a pizza, gyros, hambi között, én erre gondoltam :) Én pl ilyenek csak nagyon ritkán eszek, ugyanakkor fillérre kimért étrendem sincs, mert - pont amit írtál- nincs rá szükségem
2022. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Edzeni se árt mellette. Sose leszel túl izmos ha nem vagy kalóriapluszban. Aminosavakat iszogatni abszolút pénzkidobás, én fehérjét is ritkán szoktam mert átlag kajákból bőven fedezni szoktam az ajánlott fehérjebevitelt. Ne "cuccok"-tól várd a fejlődést, eddz és egyél.
2022. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!