Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A magyarországon lévő top...

A magyarországon lévő top testépítők egész évben nyomják a cuccot?

Figyelt kérdés
vagy hogy lehet hogy sokan vannak már 40 felett kozuluk és mindig patent a forma

#testepitok cucc
2023. márc. 21. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
A top testépítők minden országban, minden korosztályban az év minden szakaszában cuccolnak, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Ebben semmi titok nincs, ez egy ilyen iparág, és ezt szerencsére már egyre kevesebben kezelik tabuként.
2023. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Top testépítők? Egész évben? :D

Még a hobbista pár hét/hónap edzésmúltú kondisok egyrésze is...


Láttam már ilyet amúgy, megállás nélkül szúrta magát különböző tesztókkal anabolikákkal.. Erős volt az tény,de a forma semmi. Hordó has,felfúvódott hold arc, ami állandóan vörös volt. Gondolom a magas vízvisszatartás okozta jó kis vérnyomástól..

2023. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
aki 40 év felett van feltehetőleg már 20 éve szúrja magát?
2023. márc. 21. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

"40 év felett van feltehetőleg már 20 éve szúrja magát?"

Simán. Ez gyakori jelenség.

2023. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
#1, és mindemellett egyre kevesebben is tartják problémának, ami tekintve, hogy milyen mértékben káros az egészségre elég nagy veszélyt is rejt a fiatalabb generáció számára, akiket behúz ez a világ.
2023. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ahhoz keoest hogy gyakori jelenseg és amennyire káros akkor azért elég sokáig el evickélnek vele az emberek valahol azt nyomatjám egy kúra és véged😂
2023. márc. 21. 21:34
 7/10 A kérdező kommentje:
*nyomatják
2023. márc. 21. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell ahhoz top testépítőnek lenni, pl én a mostani kúrámat már több mint 1 éve tolom, pár hetes kis pihenők voltak. És ezt a kúrát úgy fejezem be hogy közben rá is vezetek a kövire.. rájöttem én is hogy ebből nem lehet egyszerűen kiszállni
2023. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Persze, mert az ember ha egyszer megérzi, hogy erőre kapott és sok izomtömeget felszedett gyorsan, azt már elengedni bitang nehéz. Az egó...
2023. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

sehogy se lehet kiszállni

nem az egó miatt főleg,fizikai dolgok miatt inkább aki 20éve nyomja annak saját termelése tuti nincs és a mellékveséje se működik az hót fix

2023. márc. 22. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!