Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan ehetnék kevesebbet?...

Hogyan ehetnék kevesebbet? Mindig túleszem magam. Nem vagyok kövér, de régebben ducibb voltam, aztán sikerült fogyni, és nem akarom visszahízni amit leadtam.

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 22:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy többet kell inni az állítólag át elveszett az étvágyat, de nekem nem a főtt ételekkel van bajom, abból átlagosan eszek. Az a baj hogy mindig nassolnék.
2023. márc. 26. 22:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy éve nincs itthon nassi!! Gyümölcsök vannak csak. Nekünk csak ez vált be.
2023. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Hat, peldaul onuralommal, meg kiporciozott kajaval, ne az egesz fazek legyen elotted es ne szedj haromszor is magadnak csak mert ooooolyan fiiiinoooom. Ja, es nyilvan minden nassolnivalot szamuzni kell, ragcsalj helyette almat, repat, karalabet (ez utobbit ovatosan, nagy mennyisegben erosen puffaszt).
2023. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a napi kalóriakereted, kérdező?
2023. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Régebben számoltam a kalóriákat, emiatt sikerült is fogynom, de állandóan csak a kajára gondoltam és ez sajnos megmaradt azután is hogy abbahagytam a számolást. Mostmár nem számolom.
2023. márc. 27. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Nassolás kapcsán sokféle opció van

- ellenállsz( nyilvan EZ AZ ami a figyni vágyók 99%-ának nem fog menni idővel, és többnyire ezért is adják fel az egész diétájukat, ez a " már úgyis mindegy" mentalitás.

- lecseréled olyasmire amit szintén szeretsz, de nem kattansz rá mértéktelenül

- ne tarts otthon

- csalónap

És ezek kombinációja.


Én pl

- lecseréltem a cukros édesseget, cukormentes cukorkákra/ diabetikus csokira. Ezekből simán tudok mértéket tartani, megeszek pl 3 kocka ilyen csokit, vagy 3-4 szem ilyen cukorkát, és ennyi, nyugi van. Nem függök rá úgy mint a cukrosra.

- csipsz helyett olajos magvak, ez is kimérve, mértékkel egy normális diétába akár napi szinten is bele kell férjen

- más csábítást nem tartunk itthon, boltba meg nem megyek érte.

- ezeken a trükkökön kívül, még ott van a havi 1 csalónapom, amikor eszek amihez kedvem van:)

Én ilyen ügyeskedések mellett fogytam le komolyabb felesleget évek alatt.

2023. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* fogyni vágyók
2023. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!