Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Felpuffadt hassal mit lehet...

Felpuffadt hassal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
tehát nem zsíros tisztában vagyok vele hogy arra a diéta a megoldás.Zsír szinte alig van rajta ha leulok es nagyon begornyedek max egy csipetnyit lehet összefogni,alapbol vékonyka srác is voltam viszont rengeteget kajálok és kidülled olyan vagyok mint egy vizisikló ami lenyelt egy golflabdát,ezt hogyan tudom "visszahúzni"ha kevesebbet eszek beesik a gyomor?egyébként mikor eszek se fos kajat eszek hanem rengeteg húst zöldséget csak kb másfél óránként mert megéhezek mindig😅

2023. ápr. 9. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
edzés
2023. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na pont ezért raktam testepites kategoriaba csak a moderatorok átrakták hogy ne ilyen valaszt kapjak edzek folyton ezért iszabálok sokat,
2023. ápr. 9. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre mondják azt hogy "skinyfat" azthiszem.

Kezdj el tornászni hasra,mellre.

Egyél kevesebbszer de fehérjében gazdagon.

Zöldség meg alap.

2023. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!