Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fáj a hasam a "testépitő...

Miért fáj a hasam a "testépitő" étrendtől?

Figyelt kérdés

Az elején leszögezném, hogy kezdő vagyok a témában!


Amikor a hétköznapi ember szerint étkezek, illetve

olyan mennyiségeket is(testépítő jóvalta többet eszik), akkor semmi felfúfódást nem érzek hastájékon.

Egy hete elkezdtem edzeni, persze gyökeresen megváltoztattam az étrendemet és ez az "erős" kaja kikészít. Tojás, hal, na meg a csirke-rizs. Ugy érzem, hogy megüli a gyomromat és ilyenkor felfúvódok. Úgy ki birom dülleszteni a hasam mint egy terhes nő. Pedig inkább a sovány felé húz az alkatom.

Zöldségnek főleg paprikát, paradicsomot ettem. Megjegyzem nem túl sokat. Lehet ez a probléma?

Esetleg vízből többet? Mondjuk ma kb 1 liter vizet ittam.

Illetve nem használok semmilyen tápkieget. Majd veszek egy multivitamint, de annak gondolom nem sok köze van az emésztéshez. Vagy igen?!


DIÓHÉJBAN: Mit tegyek, hogy ne űlje meg a hasamat az eféle étrend?



2017. okt. 3. 19:17
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Több zöldség és víz kell.
2017. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de mondom kikérem mások véleményét is. :D
2017. okt. 3. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Na meg egyik napról a másikra átállni valami tök másra, az alapból igen erős akció.

Ha a több víz, több zöldség, esetleg egy enzim komplex kiegészítő nem oldja meg, akkor szerintem az "átlagos" "étrend" ről fokozatosan, elemeivel kellene átállnod a testépítő étrendre. :)

2017. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!