Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit hízhatok ettől?

Mennyit hízhatok ettől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


38 kg vagyok, ezért híznom kell ebben a pár napban, hogy mikor orvoshoz megyek ne küldjön kórházba. Tegnap is sokat próbáltam enni, de ma úgyérzem nagyon kimaxoltam. Kb. 3000-4000 kcal ettem meg. (165 cm vagyok) Vajon holnapra hízhatok 1 kilót? (Sportolni nem sportoltam, el is tiltottak tőle. Viszont azon gondolkodtam, ha már úgyis ennyit ettem ma, akkor este felé egy kicsi tornát mégis megengedhetek, nem kardiót, csak egy kis nyújtás vagy erősítés az izmaimnak.)



2023. ápr. 14. 16:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

5-ös, nem nem lehet. A kérdező beteg, pont, és persze, ő beadja valahogy, az orvosok és a pszichiátere, akihez remélhetőleg jár meg nem ostobák és látják, hogy kórosan sovány, meg próbálja átvágni őket.


Izom - milyen izomról beszélünk 38!!! kg-san? Semmi izom nincsen, gyakorlatilag csak csont meg a bőr, és ennyi.


Lehet beszólogatni, meg hülyének nézni, nem érdekel.

2023. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Én is nagyon sovány vagyok . 37 kg vagyok. Orvosnál nem jártam, lelőttek annyival hogy biztosan azért mert cicizik a babám.

Nem érzem magam betegnek.

Szerintetek ?

2023. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 (22:26) - szerintem elromlott a mérleged, vagy biztosan nem szoptathatsz.
2023. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

13! Nem romlott el a mérlegem. És szoptathatok.

Köszi a tippet sokat segítettel.

2023. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Értem.

A félreértés abból eredt, hogy nem írtad a korodat - hogy 16 év alatti vagy.

:-)

2023. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Jaj,tényleg nem írtam .. bocsi .

22 éves vagyok amúgy.

Tényleg nagyon durva ahogy kinézek .

De ettől függetlenül energikus vagyok ,el tudom látni a gyerekemet ,a háztartást stb. Csak ez aggaszt mégis. És önbizalmam sincs így. Félek a nyártól hogy rövidnacit kell huznom ha nem akarok megsülni.

2023. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!