Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Falási roham? Mit csináljak...

Falási roham? Mit csináljak hogy ne jöjjön rám?

Figyelt kérdés

Jelenleg szoptatok még, de nem sokat.

Amióta szoptatok, nem hízok, nagyon hamar a szülés előtti súlyom alá mentem, még akkor is ha sokat ettem. Hónapok óta rengeteget eszem, és ha megprobalom visszafogni magam pár napig, akkor esténként rám jön az ehetnék és megeszek mindent, főleg édességeket.

168 cm és 54-55 kg vagyok.

Nem ehetek egyfolytában...

Ha kevesebbet eszem, akkor jön rám ez a zabalhatnek. Mennyi lehet a kaloria szükségletem így?

Azt veszem észre hogy ilyenkor akár napi 3000 kaloriat is megeszem

Mégsem hízok...

Néha már rosszul vagyok, annyit eszem, 😕


2023. ápr. 29. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Pròbàlj meg kròm tablettàt szedni. A kròm segit normalizàlni és szinten tartani a vércukorszintet, megelôzi a vércukorszint hirtelen lecsökkenését, biztositja , hogy a glûkozt hatékonyan hasznositsa a szervezeted, javitja az izulinvàlaszt is. Ezek a hatàsok egyûttessen megelôzhetik azt, hogy a vércukorszinted gyorsan megemelkedjen, majd legalàbb olyan gyorsan lecsökkenjen. Ez a jelenség àltalàban a hirtelen ràd tôrô farkaséhséggel, a magas szénhidràlttartalmù ételek, sûtemények utànni sòvàrgàssal jàr egyûtt.A kròm tehàt kiegyensùlyozò hatàsainak köszönhetôen, segithet abban, hogy a diétàt hosszù tàvon is képes legyél betartani.
2023. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. ápr. 30. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!