Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetne gyorsan erősebb...

Hogyan lehetne gyorsan erősebbé tenni a húgyhólyagomat?

Figyelt kérdés

Mostanában igen gyakran kell wcre menni ha fél liternél többet iszom egyszerre és még órák múlva is járkálok ki wcre, mert folyamatosan azt érzem hogy pisilnem kell. Például apám ma olyan finom málnaszörpöt vett, hogy lehúztam majdnem az egész palackkal. Ez még délelőtt volt, azóta nem ittam sokat. Most is azt éreztem, hogy tele volt a hólyagom, és alig bírom visszatartani, szaladtam ki wcre, alig jött pár csepp. Hamarosan színházba megyek, és semmi kedvem kirohangálni 10 percente wcre, de nem halhatok szomjan.

Mit tegyek?

16/L



2023. máj. 10. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap alatt sehogy. Amúgy hólyag torna, toalett - tréning hasznos lehet.
2023. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 erogeen ***** válasza:
68%
Szerintem az a megoldás, hogy ne rohangálj WC- re, hanem tartsd vissza. A hólyag azért van, hogy tárolja a pisit. Kb fél liternél kezd pisiingert küldeni, de ez nem azt jelenti, hogy rögtön szaladnod kell. Kb 8 decinél már úgy érzed, hogy nagyon kell, de még ilyenkor is sokáig vissza lehet tartani. Próbáld ki, hogy te meddig bírod. Esetleg otthon tesztelheted magadat, mikor érsz ahhoz a ponthoz, hogy bepisilsz. Azt gondolom hogy elég sokára, több, mint 1 liter pisinél. Ilyenkor már a pocakod is domborodik. Szóval nagyon sokáig vissza lehet tartani. Én legalább is tudom. F
2023. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es, a nők hólyagja és húgycsöve jóval kisebb, mint a férfiaké, szóval nem tudjuk annyi ideig tartani.
2023. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 erogeen ***** válasza:
Értem 3- as, ez anatómiai tény. Viszont a nők statisztikusan még is ritkábban járnak, tovább visszatartják. A kedves Kérdezőnek hólyaghurutja lehet, vagy hasonló. De lehet, hogy csak simán ráállt, hogy egyáltalán semeddig nem tartja vissza és már akkor szalad, amikor szinte még semmit sem érez, csak halványan sejthető, hogy ,,van, vagy lesz valami,,.
2023. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 erogeen ***** válasza:
Jah,, 2- es voltam.
2023. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!