Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen fogyókurrás kaját...

Milyen fogyókurrás kaját lehet vinni egy állatkert látogatós napra?

Figyelt kérdés
Nyílván iszonyat szívás hogy akikkel menni fogok jobbnál jobb kajákkal fogják tömni magukat amit nekem nem lehet enni:)
2023. máj. 29. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne lehetne? Egyetlen nap étkezésén szerinted mi múlik? Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Én nem szoktam... Ha épp kajcsis leszek, felfalok egy majmot, majd lefojtom egy színes papagájjal és iszok rájuk kólát.
2023. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyes,sajnos nem lehet mert ha egy kicsit is eszek olyat amit nem kéne,mégtöbb fog kelleni és képtelen vagyok megálni hogy ne egyek mégtöbbet.Aztán egyből kettő,abból három óra aztán mégtovább:) És utánna napokig/hetekik megállás nélkül eszek(sajnos tapasztalat)1500-2000 körül van mostanában
2023. máj. 29. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

"1500-2000 körül van"

Azért ez egy nagyon tág kalóriaspektrum. Ekkora tartományt egy fogyókúra során nem szabad meghagyni. Számolod egyáltalán pontosan a kalóriákat, mert ha nem, csak hellyel-közzel, akkor tök mindegy, milyen ételt viszel magaddal az állatkertbe, a fogyás a szerencsén fog múlni.

Egyébként meg minden olyan étel fogyókúrás, ami belefér a kalórialimitedbe.

2023. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kései Sirató ***** válasza:
51%
Vigyél magaddal egy almát, néhány db Korpovit kekszet, vagy egy energiaszeletet, én ezeket szoktam.
2023. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

1500 kalóriába mi nem fér bele? :D Jézusom, ennyire ne legyél már mániákus.


És akkor mivan, ha egy nap lecsúszik 2400- 2800 kcal? Semmi.


A fejedben viszont vannak bajok.

2023. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!