Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen laktató, étvágycsökkent...

Bálint6969 kérdése:

Milyen laktató, étvágycsökkentő, alacsony kalória tartalmú ételeket italokat javasoltok?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőt, tinédzser koromban még rendszeresen edzettem és remek testalkattal rendelkeztem. Sajnos ahogy válltozott az anyagcserém és az életmódom (ülő munka, autózás stb) fel szedtem pár kilót. Nem vagyok kövér és az erőnlétem sem igen romlott de sajnos ronda úszógumim lett. Edzeni jelenleg nincs lehetőségem munkaidő/munka utáni feladatok miatt Sikerült leszoknom a nassolásról, igyekszem egészségesebben is étkezni. De sajnos az alacsony kalória tartalmú ételek nem lakatnak jól, folyton éhes vagyok. Van esetleg olyan laktató kalóriaszegény étel, vagy étvágycsökkentő módszer ami nektek bevált. Éheztetéssel/ kávé diétával adtam már le korábban nagy zsíradagot gyorsan, de mint tudjátok az mindig visszajön. Előre is köszi. 25/F

2023. jún. 14. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
2023. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Zöld növényi rostok. A mai ember amúgy is gyalázatosan kevés ilyet fogyaszt, pedig az egészséges bélflóra fenntartásához elengedhetetlen.
2023. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!