Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni fogoook? 😭

Hízni fogoook? 😭

Figyelt kérdés
Vasárnap, hétfő, kedd-en 900-1000 kalóriát ettem. Most szerdán viszont 2200-2400 kcalt kb. és rettegek. Szombaton mérem magam. Ha addig 900-at fogok enni fogyni fogok ugye, legalábbis nem fogok hízni szombatra ugye?? 176 cm vagyok, múlt szombaton 63 kg voltam ja és lány). A hidratációm rendben van. Légyszi nyugtassatok meg!!!!

2023. jún. 14. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
önkonTROLL
2023. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Idiota
2023. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

900?

te nem vagy normális...

2023. jún. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ez volt a kérdés, ti sem vagytok okosabbak ha egy, egyetlenegy kérdésre képtelenek vagytok válaszolni 🤷‍♀️
2023. jún. 15. 08:03
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Blablabla.

Nem igy fogsz fogyni, ez tul keves.

Eheztetes utan teljesen normalis hogy visszapotolja a tapanyagokat

2023. jún. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az étkezési zavarodat mikor tervezed kezeltetni?


Mert már most azzal küzdesz.

2023. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hová akarsz fogyni, úgy őszintén?
2023. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
70%

Először is legyen önkontrollod

És ne csak 900 kcal egyél az kevés Azt javaslom egyél rendesen mert ebből problémáid is lehetnek később hidd el tapasztalat. Csináld azt h ne egyél hízlaló dolgokat. Étkezz egészségesen ég egyél eleget diétásabb ételekből akkor nem fogsz hízni ha nem eszel sokat. Ha mégis fogyni szeretnél akkor eddz is. Kardió , aerob edzésformák... ezek zsírégető edzések. És inkább válaszd a lassan de biztosan módszert de ne a hamar és durva diétát

2023. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Evészavarod van. Ez tény. Ez arról szól, hogy egyszer éhezteted magad, egyszer meg falásrohamod van. Az hogy ennek vége legyen időre, türelemre és kitartásra lesz szükséged. Alakíts ki egészséges szokásokat az étellel. Ne hasonlítsd magad másokhoz. Az instagramról tudok neked ajánlani egy csajszit, aki ilyen tartalmakat szokott feltenni. Nyugodt szívvel tudom őt ajánlani. IG: @olahkitti.diet

Sok sikert!

2023. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!