Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Felnőtt evészavarosok felépülé...

Felnőtt evészavarosok felépülési programja miben különbözik a fiatalokétól?

Figyelt kérdés
Próbáltál már egyedül kilábalni az evészavarodból? Követtél valamilyen felépülési programot? Hogy csináltad? Én 46 évesen szeretném végre magam mögött hagyni azt az őrületet, amit az evés és az ételek jelentenek az életemben. Akinek van tapasztalata, szívesen venném, ha megosztaná.

2023. jún. 21. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Nincsen program, ez nem amerika. :D Elmész, keresel egy értelmes pszichológust, nekiállsz a terápiának, aztán mész dietetikushoz, aki TALÁN ad neked étrendet - én pl nem kaptam, a kutyát nem érdekelte ilyesmi.


Végül magamtól gyógyultam 31 évesen, 35 kilósan. Orvos? Vicc, 38 kilósan sem csináltak semmit. Rám nézett: egyen, mert nagyon sovány (aztán fogytam tovább)


Úgyhogy miután bepánikoltam, hogy basszus, napokon belül meghalok, ha így folytatom, akkor elkezdtem olvasni, angolul, hogyan történik a visszaétkeztetés anélkül, hogy belehalna a páciens. Meg még ezer másik videót néztem, beszélgettem másokkal, stb.

2023. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

magyarorszagon erre tenyleg keves az esely :(

nekem anno 20 evesen a szuleim fizettek Bad Oeynhausenban NRW-ben Nemet o.-ban egy etkezesi zavaros klinikan egy therapiat. Nemtudom mar mennyibe kerult, most 33 vagyok. De tudom hogy nagyon draga volt, en most nemtudnam magamnak fizetni, de a szuleim jo moduak es segitettek igy

2023. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Es a fiatalabbaknak sincs jo program egyebkent:/

17-27 kozotti korosztalybol voltunk tobben is az osztalyon es gyakorlatilag gyogyulas senkinel nem tortent.

A fizikai felepulesre koncentraltak, és utana 42 kg elerese utan viszontlátásra.


Sajnalom a helyzetet...magan uton kene jo szakembert keresni, de alapvetően a sajat, belso motivacio tud csak megmenteni. A betegsegtudat mar egy előrelépés!

A legjobbakat kivanom❤️

2023. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pszichiátriákpnna protokoll az hasonló a gyerekpszichihez, sőt én voltam olyanban felnőttként, ami nekem verte a Vadaskert szigorát …. De igen , sajnos minden csak a súlyról szól , és a gyökérokok nincsenek nagyon kezelve , és arra jó hogy ideig óráig jól legyen az ember, aztán előbb - utóbb visszaesik vagy egy fel gyógyult állapotra berendeszkedik. Pedig lehetne tünetmentes teljes életet is élni ..
2023. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szigorú a "kezelés". Gyakorlatilag zsarolasnak tudnám nevezni...
2023. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!