Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy nyíljak meg egy felnőttne...

Hogy nyíljak meg egy felnőttnek az evészavaromról?

Figyelt kérdés

Még egy felnőttnek sem szóltam. És az utóbbi időben sokkal rosszabb a helyzet.

Kb 1 éve van már ez, viszont eddig tűrtem, mert annyira nem volt rossz.. Most viszont sokkal rosszabb lett. Állandóan azon jár a fejem, hogy melyik étkezést fogom kihagyni, félek attól hogy hízok. Ezt még sorolhatnám egyébként.

Viszont eldöntöttem hogy segítséget kérek. Viszont nem tudom hogy az ilyenről hogy lehet megnyílni.. Egy nagyon aranyos, közeli ismerősömnek mondanám el. Szerintetek hogy mondjam el??


2021. dec. 27. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
14%
Mond, hogy szeretnél vele beszélni valami komoly dologról. Ha tényleg aranyos az ismerősöd akkor kérdezgetni, fog és magától megy majd a dolog. Bátorság és legyél nagyon nyílt!<3
2021. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon körültekintően, mert az "aranyos" ismerős reagálhat úgy is, hogy te azt nem szeretnéd.


Keress szaksegítséget, mert az ismerősöd ebben nem tud neked érdemben segíteni, csak ráteszel egy nagy adag stresszt. :(

2021. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!