Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan állítsam helyre a gyomrom?

Hogyan állítsam helyre a gyomrom?

Figyelt kérdés
5 éve volt ételmérgezésem ezt nem fejteném bővebben,e gyanánt csomó allergiám alakult ki,ételallergiám csak a laktózra,nem élek intenzív alkoholos életet,fél évente talán ha sor kerül rá,szinte mondhatni hangulatingadozása van a gyomromnak,mert kb bármitől eltudom csapni,kicsit zsírosabb,kicsit fűszeresebb,édesebb sósabb,de rettentően kivan olyankor a gyomrom,mondhatni fiatal vagyok még, élsportoló.Így roppant kiakaszt a gyomrom helyzete,orvos anno is csak savlekötővel akarta orvosolni,szivesen meghallgatnék bevált módszereket,mint étrend kiegészítőt,vagy élelmiszert ami segített már hasonló helyzetben.

2023. jún. 27. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Ételmérgezés gyanánt sohasem alakul ki allergia, szóval mielőtt mindenféle hülyeséget ideírsz, tájékozódj ;)
2023. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én elmennék egy étel intolerancia vizsgálatra, hogy kiderítsem, mit nem bír a szervezetem (a gyomrom). És éppen fordítva, nem étrend kiegészítőt kell szedni, hanem elkerülni azt, amire intoleráns vagy. [Én a borsóra, a csirkére és a vaníliára voltam. Mióta nem eszem ezeket, teljesen jól vagyok.]

[link]

2023. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!