Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evési zavarom van? (vagy csak...

Evési zavarom van? (vagy csak tulreagalom?)

Figyelt kérdés

nyár közepén észre vettem magamon hogy kb hetente változik az a mennyiségű kaja amit megeszek van amikor “alig” eszek valamit (pl reggeli egy ivójoghurt, nap közben pár falat, energia ital & ebéd és ennyi kajálás után nem kívánom a vacsorát), a következő héten pedig (sokkal többet eszek reggelire/napközben/vacsorára)


ez lenne az egyik problémám a másik pedig az hogy amikor sokat eszek bűntudatom lesz hogy elfogok hízni … máskor pedig utálom magam hogy nincsen alakom mivel lefogytam


a harmadik problémám (bár ezen tudok a legkevésbé változtati de hatha adtok valami tippet hogy hogy kezeljem) hogy amikor keveset/kevesebbet eszek apám teljesen kiborul/uvoltozik velem hogy már igyís túl vékony vagyok (megjegyzem nálunk mindenki a családban 65kg+ kiveve en) és hogy befog vinni a kórházba hogy kezeljenek


esetleg valamelyikre tudtok valami tippet/tanacsot adni hogy hogy kezeljem?

a testsúlyom 48-52 kg kozott ingadozik a magasságom pedig 170



2023. szept. 18. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ez az. Pszichológus jó lenne. Mert az 52kg a normál súly alsó határa a magasságodhoz, és ez alá is mégy, közben meg a hízástól félsz. Ezt kezelni kell.
2023. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, az és ilyen magassággal neked minimum 55-56 kilónak kellene lenned, nem 48-nak.


Menjél pszichológushoz, mielőtt súlyosbodik az étkezési zavarod és anorexiássá válsz - bár már az vagy, amit apád lát, te azonban nem.

2023. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!