Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit lehet fogyni hetente/h...

Mennyit lehet fogyni hetente/havonta egészségesen?

Figyelt kérdés
Sajnos súlyosan el vagyok hízva. Nem vagyok beteg, halistennek még ennek a kóros elhizásnak nincsenek következményei és szeretném ha ez így is maradna. Szeretnék elkezdeni fogyókúrázni. Az első kérdésem az lenne, hogy mennyit fogyhatok havonta egészségesen és hogy ne lógjon a bőröm? A második kérdésem pedig az, hogy kezdésnek jó-e, hogy az össze-vissza evéseimből át váltok a napi 3x étkezésre, egy kis testmozgással? Jelenleg vagyok 145 kiló, ha a súlyom lejjebb megy akkor kezdenék kondiba járni. Válaszokat előre köszönöm.
2023. szept. 25. 11:46
 1/4 anonim válasza:
Szerintem jó a napi 3 rendszeres, én is egy kissé el voltam hizva nem fogytam olyan sokat 3 hónap alatt 8 kg-ot nem lóg sehol semmim, mondjuk én edzoterembe jártam de nagyon ritkán enni össze-vissza ettem, szóval nekem meg így is sikerült egy kicsi ha te rendszeresen csinálod szerintem sokkal több is menne, mivel több kg is vagy mint én :) csak ne éheztesd magad attól fog lógni a borod.
2023. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Testsúlyod 1%-ánál többet nem akarnék fogyni hetente. Mindegy hányszor eszel egy nap, a kalória lesz mérvadó hosszútávon. Mondjuk alacsony kalóriabevitel mellett 3-4 étkezésnél úgyse lesz több valószínűleg.
2023. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tb támogatja a bőrműtétedet, ha most feljegyezteted háziorvossal a súlyodat. Jó a napi 3 étkezés is de lényegtelen a száma. TDEE kalkulátorra keress rá a neten, számolj kalóriát. Minimálisat mozogj csak az elején. Fibershake a barátod, ezt vedd chips csoki meki helyett. Szerintem te simán ledobsz az első hónapban 6 kilót is, utána lesz heti 1, majd kisebb túlsúlynál havi fél kg a fogyás.
2023. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb sulybol heti 1.5-1 kilot
2023. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!