Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnek egeszsegesen/fen...

Hogyan tudnek egeszsegesen/fenntarthatoan fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

164cm vagyok, 66-69kg kozott vagyok es elvegeztem a 8.osztalyt(azert

Igy irom, mert letilt a korom miatt..) és lány vagyok

Elegge husis vagyok,a combomon es a hasamon eleg sok a felesleg.

Allatokat tartunk, reggel este etetek/itatok szoval nem egesznap a gep elott ulok. Az egesz csalad eros testalkatu, de oket nem zavarja, en viszont dzeretnek valtozni. Most nyaron epitkezunk, es a munkasoknak is anyum foz, altalaban valami porkoltet, es munka melett nincs ideje mast is fozni, igy en is azt eszem. A magamnak fozes nem megoldas, es igy nem tudom, hogy tudnek leadni par kilot. Ha itthon tornazok minden nap/kevesebben eszek a "olyan" Kajakbol, sikerulhet?

Legyszi adjatok valami tippet, mert tanacstalan vagyok, edzesterved is szivesen fogadok


2022. aug. 1. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezeket hagyd el: cukros üdítő, édesítőszeres üdítő, energiaital, péksütemény, édességek, cukorka, csokoládé, édesített puding/joghurt.

(Trükk: ne tarts otthon ezekből a kajákból így sokkal egyszerűbb ellenállni)


Nemcsak kampányszerűen hagyd el, hanem hosszú távon, életmódváltásként.


Gyalogolj napi 1 órát, monoton, ütemes tempóban.


Elliptikus trénert is beszerezhetsz, az is jó fogyasztó, kardió edzéshez.


Egyél sok zöldséget, reggelire, vacsira, ebédre is zöldségköret, vagy főzelék (borsó, lencse, bab). Legalábbis ezeket iktasd be minél gyakrabban.

2022. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!