Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A sokat evés is egy korrekt...

A sokat evés is egy korrekt életmód?

Figyelt kérdés

Ha elkezdtem normál súlyról tovább hízni,sokat enni és kevesebbet mozogni, az is egy korrekt életmód, vagy csak az önkontroll hiánya?


Tudom, hogy mások is csinálják ezt, arra vagyok kíváncsi, hogy ez önkontroll hiány és tespedés, vagy pedig egy olyan jellegű életvitel, mint a rendszeres mozgás és odafigyelve evés, "kinek mi megy/sikerül" jelleggel.



2023. okt. 25. 21:38
A kérdező szavazást indított:
korrekt életmód
önkontroll hiánya
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy életmód.

Egészségtelen nagyon sok szempontból de annyi igaz hogy életmód

2023. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Önkontroll hiánya szerintem akkor lenne, ha úgy érzem, változtatnék, vagy kéne, de nem tudok, ezért inkább jó így és ígyhagyom, zabálok. A te megnevezésed szerint "korrekt"életmódnak tartom, legalábbis tudatosnak, ha akaratmból úgy döntök, változtathatnék, mert meg tudnám tenni, de nem akarom, mert én sokat akarok enni, nekem így jó és így akarok élni. Szerintem ez a különbség a kettő közt, és mindenkinek egyéni, tehát mindkét válasz jó.
2023. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!