Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bűntudatom van akkor amikor...

Bűntudatom van akkor amikor eszem mit tegyek hogy ne legyen?Mi az oka az étkezési zavar kialakulásának?

Figyelt kérdés
Régebben is volt hasonló problémám de akkor alig ment le pár falat mert valószínűleg összeszükölt akkoribban a gyomrom illetve állandó hányingerem volt.Mostmár ebből kibírtam jönni de azt mondják ,hogy ígyis több kéne legyek olyan 10 kiloval de én meg szeretnék még 5 kilót minimum leadni mert egyszerűen soknak érzem amennyi vagyok.Ma megettem 1 tál ebédet de bűntudatom van amiért ettem és nem tudom mi ennek az oka amiért nem tudom elfogadni magam hogy ennyi vagyok.

2023. nov. 1. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Milyen magas, hány kg vagy? mennyi idős? felteszem, lány vagy...

Előbb látni kellene a számokat, hogy van-e valóságalapja annak, amiket mondanak.

2023. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
adatok fontosak lennenek ahogy irjak.
2023. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy az adat, mert az étkezési zavar független a súlytól.


Lehetsz te 170/70 kiló, ha már bűntudatod van, akkor étkezési zavarosnak számítasz.

2023. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ez, amikor a "hizlaló"nak mondott ételeket eszem. Engem mindig leb.asztak otthon, ha szendvicset ettem este, vagy chipset, csokit, gyorskaját, meg mindent ami nem update1es. Anyám bibliája a norbi update volt. És ha híztam akkor naponta elmondta, hogy dagadt vagyok. Nekem pl ezért van bűntudatom. Lehet nálad is ilyesmi áll a háttérben. És igen ez sajnos étkezési zavar, nekem testképzavarom is van, azt hiszem, nincs nálam kövérebb fiatal nő (163/68 vagyok jelenleg).
nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!