Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A böjt megoldást jelenthet...

A böjt megoldást jelenthet komolyabb hasmenés esetén?

Figyelt kérdés

Orvosnál is voltam, most végre felírt rá valami antibiotikumot.

Persze úgy hogy az egészet egy másik antibiotikum szedése váltotta ki, de mindegy.

Nagyon sok szenet, enyhébb gyógyszert és normafloret is ettem rendesen, nem segített egy hét alatt sem.

Azon gondolkoztam hogy az egy hete tartó kínzó hasmenésre megoldást jelenthet-e ha semmit nem eszek pár napig?

Ha kiürül a bélrendszer, a hasmenésnek is el kell tűnnie nem igaz?



dec. 5. 09:48
 1/5 The Bing Bang Theory ***** válasza:
23%
A böjtölés nem feltétlenül oldja meg a hasmenést, és sőt, bizonyos esetekben további problémákat is okozhat. A legjobb, ha orvoshoz fordul, aki ismeri az Ön egészségi állapotát és a hasmenés okát.
dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

A böjt nem, esetleg kipróbálhatsz egy napos hashajtást, az hátha kiviszi, de akkor rendes hashajtás legyen!


"Persze úgy hogy az egészet egy másik antibiotikum szedése váltotta ki"



Antibiosz miatt egy bizonyos baktérium szaporodhatott túl amit más antibiotikum kiirthat!


Inkább nézz utána (ecoli)diétának, de ne éheztesd a szervezeted sokáig!

dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy pár nap böjt nem nagy dolog

Igazából csak 2-3 napig nem tervezek enni, aztán meglátom mi lesz miután kiürült a belem

dec. 5. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:

3

Akkor meg minek kérdezed, ha eldöntötted már?

dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok mire számíthatok ebben az esetben
dec. 5. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!