Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az arcomra fogok visszahízni?

Az arcomra fogok visszahízni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Régen a 158 cm-hez 49 kiló voltam. Akkoriban nagyon egézségtelenül,sok csokit ettem(mindennap). A testalkatommal nem volt probléma de borzasztó látványos,nagy tokám volt. Lefogytam 45,7-46 kilóra. Az arcomról eltűnt a nagy toka de elég sovány lettem, és ez nekem és másoknak is feltűnt. Szeretnék 1 kilót vissza hízni de attól félek hogy az arcomra menne vissza. Szerintetek ha továbbra se eszek csokit,kerülöm a cukros ételeket,édességeket akkor elképzelhető lenne hogy ilyen marad az arcom? 16/l

jan. 19. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Arcon könnyen meglátszódhatnak a testsúlyváltozások, én is ilyen vagyok, de ha egy kilót hízol az nem fog látszódni így. Arról nem beszélve, hogy a ciklusod mellett a folyadékbevitel és még egy adag másik dolog is lehet abban, hogy mikor látod magad kicsit “tokásabbnak”

Mértékkel mindent lehet enni ami jólesik, csak tényleg ha azt mondod hogy ma eszel 3 kocka csokit, akkor maradjon is annyi :)

jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!