Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zöld széklet mitől?

Zöld széklet mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves lány vagyok, és a székletem egyszeri alkalommal erőteljes világos zöld volt, majdnem hogy neon. Tegnap rengeteg mennyiségű cukormázat megettem torta miatt, feketét, barnát meg fehéret, meg sok sok sülthúst, tortát, na meg ittam is alkoholt. Szerintetek mitől lehet? A hasam nem fájt csak mikor megettem két tányér levest, nagyon tele ettem magam estére. A székletem híg volt a levestől, de attól a fajta levestől mindig megy. De ez az élénkzöld szín.. anyukám szerint nem epe hanem a színezékek. Nem volt bűzös szaga.

jan. 29. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak van igaza.
jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Etted az ételszínezékkel

mérgezett takarmányt, nagykanállal.

jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Összeeszel minden sz.rt, ne csodálkozz. Majd elmúlik.
jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
De ezekben az ételekben milyen olyan színezék volt, ami beszínezi? Én is zabáltam már össze-vissza mindent, sosem volt zöld. De amúgy ha egyszer van ilyen az nem gond, sz..ni rá.
jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Spenótot nem ettél aznap?
jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neem, nem ettem. Sokszor étkezem egészségesen, leves aztán második féle, egy pohár vízzel, szoktam sokat mozogni is. Odafigyelek hogy ne sok gyógyszert szedjek, sokat iszok vizet vagy kamilla teát. A torta az most kivételes eset volt, nagyon megkívántam. :) A cukormázat meg nem kapargattam le róla.. Csokit nem nagyon szoktam enni, chipset végképp, inkább ropit, vagy zöldséget felvágjuk és vacsihoz megesszük. Szerintem az ételfesték volt, az értelmes válaszokat köszönöm, a bunkókra meg fosok egyet szó szerint.
jan. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!