Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hosszú távon is károsíthat a...

Hosszú távon is károsíthat a maltit?

Figyelt kérdés

Kerülöm a cukrot, valamilyen alternatívát keresek mindig ha nagyon édességéhes vagyok. Azt észrevettem már, hogy maltit után puffadok és megy is a hasam de ha egy ideig elkerülöm simán mehet kis mennyiségben újra.


A napokban túltoltam és borzalmasan vagyok reggel óta, okozhat ez hosszútávon valami gyulladást, elváltozást vagy ha kiürül rendbe is jön a bélrendszer?

Nem szívesen kísérletezem tovább, bármennyire is csokifüggő vagyok…a maltit viszont majdnem mindenben ott van.


febr. 9. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi szervezet hihetetlen dolgokra képes, amennyi mérget megetetnek velünk, csoda, hogy még nem pusztultunk ki. A kis mennyiségű káros anyagokat könnyen méregtelenítjük, de ha folyamatosan bombázzuk, és mellette nem (vagy keveset) mozgunk, akkor az előbb-utóbb betegség(ek)hez vezet. Szóval maradj a kis mennyiségnél, vagy egyél a csoki helyett valami édes (pl. aszalt) gyümölcsöt.
febr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!