Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tinédzserként miért vagyok...

Tinédzserként miért vagyok szüntelenül éhes?

Figyelt kérdés

Tehát. Egy hete kezdődött körülbelül, hogy eszem egy aránylag nagy adagot, jóllakok, és egy óra múlva újra úgy érzem, meg tudnám enni még a vasszöget is.


Vékony testalkatú vagyok, tehát a kövérség nem probléma, fél éve sportolok intenzíven, és ésszerű ok lehetne a sport a folyamatos éhességre, de mint említettem, csak kb egy hete van ez.


Valaki segítsen mert esküszöm hogy megőrülök.



febr. 9. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert novekedesi fazisba leptel, ehhez kell a cucc rendesen.
febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet hogy nősz. Ha a tested jelez hogy éhes, egyél. A dolog biztos nem véletlen
febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ebben a korban az egészség jele! Egyél rendesen, de fogyassz elég folyadékot is, mert sokszor amikor azt érzi az ember, hogy éhes, valójában szomjas.
febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem éheztetted magadat korábban? Illetve nem mentél át egy olyan időszakon, amikor nem tudtál rendesen enni? Attól lehet ez a folyamatos zabálás.

Stressz is okozhatja.

febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabor49 ***** válasza:
fejlodik a szervezeted ez azért van
febr. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, 14-15 évesen többet ettem, mint apám :D
febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!