Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehetek folyton éhes?

Mitől lehetek folyton éhes?

Figyelt kérdés

Még 6 éve elég volt napi 1 szelet kenyér. Es az utobbi 1 évben állandóan enni akarok. Altalában burgert, mekit, nasit eszem 2 éve. De ez mostanág alakult ki h állandóan éhes vagyok.


12 kiloval vagyok több mint kellene (155cm 58kg vagyok)


És most leakarok fogyni, mert nem tetszik az alakom. Hiányik a kocka hasam, amit annó kardióval és napi 1 szelet kenyérrel értem el.


febr. 8. 02:54
 1/5 A kérdező kommentje:
20 éves nő vagyok
febr. 8. 02:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A súlyod teljesen egészséges.

Ajánlomma Belvárosi evészavar klinikát

febr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Azért vsgy éhes mert az emheri testnek rengeteg enerhiára és tápanxagra van szüksége ahhoz hlhy funkcionáljon. Mivel nincs alapból rutonod ami elegendő mennyiségű tápláló ételből állna, ezért éhséggel és kívánóssaggal jelez hogy egyél.

Próbálj napi 5x enni keveset.

Reggeli 1 szelet kenyer sonkaval humusszal zoldsegekkel

Tizorai egy natur joghurt 2 db keksszel

Ebed kb egy poharnyi fott rizs egy tenyernyi hussalnes harom marok zoldseggel. Uzsonna egy alma, korte vsgy banan, ket kiwi, 3 mandarin vagy barmi gyumolcs ami nem tul kicsi

Vacsora tortilla zoldsegekkel vagy 2 tojadbol omlett egy szelet kenyerrel


Vagy bármi hasonlót. Nem fogasz hízni és éhes se leszel és a mekit se fogod kívánni

febr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem eszel eleget
febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel éheztetted magad, teljesen normális, ami történik veled.


Javaslok egy étkezési zavar klinikát, ezen kívül vlogokat pl Hanne Arts, Tabitha Farrar...

febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!