Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet, hogy hasra zsírra...

Hogy lehet, hogy hasra zsírra hízok pedig keveset eszek és nem változik a súlyom?

Figyelt kérdés
Keveset eszek és próbálok figyelni, hogy mit, édességet szinte egyáltalán nem. Arcra, alkatra máshol sovány vagyok, súlyom nem változik, csak hasra hízom zsírra. Nadrágjaimat évente dobhatom ki mert nem tudom begombolni.
febr. 13. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
A kor előrehaladtával a belek ugyanúgy veszítenek a feszességükből mint a bőr. Ez az elernyedés azzal jár, hogy ha nem elég feszes a hasizom, vagyis ha nincs ami a helyén tartsa a beleket, "nő" a has.
febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: Sajnos nem tudom. Reggelire általában müzlit eszek. Ebédre pl: rántott csirke salátával joghurtos öntettel. Vacsora változó. Kerülöm a zsíros ételeket, tejterméknél figyelem, hogy alacsony zsírtartalmút válasszak, gyorséttermi kaját szintén nem eszek.

2: Erre eddig nem is gondoltam, tényleg logikus magyarázat arra, hogy miért nem gyarapodik a súly. 30 év felett vagyok. Szinte naponta tornázok, de kevés, nagyon sokat ülök és dolgozok számítógép előtt.

febr. 13. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

"Sajnos nem tudom"

Ha az ember hízik, de nem menedzseli a kalóriabevitelét, nem számolja, akkor nem kell meglepődni.

febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha a súlyod nem nő, de a hasad egyre nagyobb, az tuti valami betekség miatt van


háziorvoshoz menj el

febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magyarul NEM eszel keveset.

A "nem tudom" - egyenlő azzal: megehetek 1400 de akár 2400 kalóriát is, mert úgysem számolom.

febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túl nagy arányban löttyöt, meg trutyit eszel. Afrikai éhező gyerekeknek is nagy a hasa, mert jóformán vízen élnek.
febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!