Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyjából miket szoktál...

Nagyjából miket szoktál enni-inni és milyen szokott lenni a székleted?

Figyelt kérdés
Én több, enyhe kávét, meg multivitamint, néha teát, vagy vizet. Főleg rendelt levest és vegyes másodikat amit adnak, teljes kiőrlésű kenyeret zöldséggel meg gyümölcsöt. Viszont nekem szakadozva kijövő pépes néha utólag csípő. Régen kemény volt és könnyebben kijött.

febr. 17. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Székrekedésem van, de ez normális. Majd elmúlik.


Étkezési zavarból gyógyulok. Már eszek mindent kb (süteményt nem, mert nem szeretem), napi 3 nagyobb, 3-4 kisebb étkezés, zöldségek, rostok, gyakorlatilag "minden", de a székletem siralmas :D


Egyelőre, de jó lesz ez, csak idő kell neki.

febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy amikor épp normális a széklet, akkor formált, nem kell sokat törölni, 3-4 kocka papír elég, mert nem kenődik vagy valami, és nem is hasmenés.
febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát de hogyha csupa zöld meg sárga a vér-vizeletminta piros nélkül és semmi gond nincs akkor se kemény normális.
febr. 18. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!