Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet evészavarom?

ArmyStorm kérdése:

Lehet evészavarom?

Figyelt kérdés

Már több, mint kettő éve tart, hogy nem megy rendesen az evés. Nem nagyon tudok mások előtt enni, így inkább akkor és úgy eszem, hogy a családom itthon ne legyen ott.

Illetve nagyon lassan eszem, egy szendvicset is képes vagyok fél órán keresztül enni, ugyanis nem megy, hogy gyorsan egyek.

Sokszor van, hogy nagyon éhes vagyok, de egyszerűen nem tudok enni és ilyenkor magamba erőszakolom a kaját, mert tisztában vagyok vele, hogy szükségem van az evésre, hogy ne legyek rosszul.


Nagyon rossz érzés, hogy éhes vagyok, de képtelen vagyok enni. Itthon sokszor a stresszes környezet miatt inkább nem is megyek ki enni, ha valaki van a konyhában, hiába vagyok éhes, halogatom.


Szorongok, ha lassan eszek és valaki szól érte, hogy még mindig azt a kaját eszem, vagy hogy még mindig eszem? Ilyenkor legszívesebben nem is ennék többet.


Kérlek, hagyjátok a szemrehányó kommenteket, bizonytalan vagyok és szeretnék választ a helyzetemre...


febr. 20. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológustól kapsz választ a helyzetedre. Nem a gyakorin.
febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Szorongásnak tűnik, pszichológus esetleg pszichiáter segíthet feltárni a mögöttes okokat. Ha állandósult a szorongás sajnos lehet gyógyszer fog kelleni, de nekem az visszahozta az étvágyam.
febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!