Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 175CM/ 64 kilósan mennyi...

175CM/ 64 kilósan mennyi kalóriát kell bevigyek hogy hízzak?

Figyelt kérdés

Most a mozgást, sportolást mellőzve. Ha beviszek napi 2500 kalóriát (+a sport miatti kieső kcal) akkor hízok?.

Borzasztó nehezemre esik napi 2500nál többet bevinni, folyamatosan tele vagyok, alig megy le a torkomon valami...



febr. 27. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Tdee kalkulátorral ki tudod számolni. Mozgás mellőzésével nem fogsz egyébként pontos értéket kapni, muszáj megadni az aktivitási szinted.

Azt sem írtad le férfi vagy e vagy nő, ami megint sokat számít.

febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2500 kcal ha sportolsz is max a szinten tartáshoz elég. Bár mindenki más, nincs két olyan ember akinek ugyanannyit kell ennie még ugyanannyi mozgással sem.

Szerintem a 3000 kalória lenne a minimum, na meg nagyon fontos, hogy amit beviszel az legyen tápértékekben gazdag ha nem az elzsírosodás a cél. Egyébként erre találták ki a tömegnövelő porokat, hogy ha még kell bevinned kalóriát de már nem bírsz többet enni vagy elfoglalt vagy és nem tudsz kaját összedobni akkor azzal ki tudod pótolni de az is vitatott, hogy mennyire hasznos. Illetve ez is olyan, hogy nem csodaszer és csak akkor működik ha megfelelően illeszted be az étrendedbe.


Nekem pl el kellett érnem a 23.életévemet, hogy elkezdjek hízni. Azelőtt hiába csináltam bármit, hiába vittem be 5000 kalóriát is meg ittam a porokat, meg se látszott. Most meg már napi 2500-tól is hízok. :D

febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak már nem bírok több kalóriát bevinni, mostis úgy érzem ha még egy falat lemegy ki is hányom az egészet...
febr. 27. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Probáltad már leturmixolva? Az ismerőseim, akik tömegelnek napi szinten isznak mogyoróvajat, zabkását, stb.. turmixként. Nem a legkellemesebb élmény az tény
febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy leterheli a gyomrom az a baj...
febr. 27. 17:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Zablisztet minden nap csinálok tejsavóval.
febr. 27. 17:36
 7/7 anonim válasza:
2500 kalória.
febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!