Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Energia ital fuggosegrol...

Energia ital fuggosegrol leszokas, hogyan?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sulyosan fuggo vagyok, napi 5-6 doboz vagy tobb a hatasat meg sem erzem, ha megiszom 3at egyszerre akkor is siman bealszok. Na viszont ha nem iszok azt megerzem nagyon durvan.

Eldontottem, hogy lerakom, nem iszok tobbet. Az elso 2 napban nem volt semmi bajom, viszont a 3-4 napon nagyon ingerult es faradt valamint, stresszes lettem, aztan a 5-6 napon rendesen szinte depresszioba estem, folyton negativ gondolatok, szorongas, lelki fajdalom, minden idegesitett, nem birtam koncentralni, a munkamban nem birtam teljesiteni, teljesen kivoltam, ezert megittam 1et es egybol kb 10 perc mulva el is mult minden, sot nem csak hogy elmultak a tunetek, de rendesen feldobva ereztem magam, mintha valami kemeny drogot fogyasztottam volna, szinte szarnyaltam...most mit tegyek, hogyan szokjak le rola? Kibirhatatlanok a tunetek.


febr. 29. 16:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ami megrosszabb, hogy amugy nagyon keves folyadekot fogyasztok, marmint, hogy van olyan nap amikor csak az 5-6 doboz energiaital az osszes folyadek amit beviszek.
febr. 29. 17:36
 12/13 anonim ***** válasza:
60%

Hú basszus.. ez így nagyon nem jó.

Mindenképp menj el az orvoshoz és beszélj vele.. egyébként fiú vagy lány vagy?

Szerető családod van?

febr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én évekig ittam napi 1-2 redbullt és sikerült abbahagynom.Vettem a gyógyszertárban energia-pezsgőtablettát (24 volt a kiszerelèsben),abban is volt koffein,taurin,vitaminok meg magnèzium.Azt ittam redbull helyett.Aztán valahogy ez a pezsgőtabletta nem kellett.Most csak kàvét iszom.Én igazàból anyagi okok miatt tettem így,mert csak a cukormentes redbull jött be,de az nagyon.Az olcsó energiaitalok nem finomak.Most is van,hogy iszok néha,de mondjuk párszor havonta.
febr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!