Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ajánlanátok fehérjeport?

Ajánlanátok fehérjeport?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


SIBO miatt fogytam, csökkentenem kellett a cukrot, glutént, laktózt nem ehetek. Mivel am is fogytam és ezeket is meg kellett vonni így valamit keresnem kell pluszba, amitől hízok.

Ajánlanátok nekem fehérjét, ami jó minőségű és bevállt. Sosem fogyasztottam még ilyet. Ha hülyeséget írtam, bocsi😃

Segítsetek kérlek!

170 cm vagyok éppen 59 kiló. 63 voltam. Annyi szeretnék lenni. Heti 4 napot tornázom (eddig edzettem, de nem merek, hogy mégtöbb sújt ne veszítsek).

Köszi!!🤗



márc. 4. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A fehérjeporok relatív alacsony kalóriatartalmúak, tehát ezektől önmagában nem fogsz hízni.
márc. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a segítséget!
márc. 4. 00:52
 3/4 KissFranci ***** válasza:
Évek óta használok protein port, rögös út vezetett idáig, nagyon sok márkát kipróbáltam és nekem abszolút a BodySelect termékei vitték a prímet. (kollagént is innen veszem) Nálam is probléma a súly és a megfelelő táplálkozás, de ennél a márkánál érzem azt, hogy amióta fogyasztom és mellette edzek is, van eredménye és sokkal energikusabb vagyok, nem kell tartanom az elhagyott kilóktól, inkább megtartom vagy inkább növelem a tömegem.
márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Màr többet is próbàltam. A turbo diétàssal kezdtem (ideal body a mostani neve) ,ez fehérjén kìvül rostokat és vitamint tartalmaz ami telìteztség érzést ad. Puregold , vele rossz tapasztalatom volt, ìzre nemjött be és baromi magas a cukortartalma, Biotech: ìzre nekem nagyon bejött viszont sokan panaszkodtak rà hogy nem valami minőségi fehérje. Most a Syntha 6-ot hasznàlom ,ez több komponensű spéci fehérje , ìzre és àllagra is megfelel prémium anyag ,az àràn is meglàtszik,itt a negatívum hogy csak 2 kg körüli henger kiszerelés van és azért màr kezd monoton lenni a csokis shake. Hàt ezek az eddigi tapasztalatok.
márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!