Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi egyszeri evés egészséges?

Futtika kérdése:

Napi egyszeri evés egészséges?

Figyelt kérdés
Érdekelne ha naponta csak egyszer ennék azt milyen időben kellene tennem és miből kellene állnia(konkrét példák is jöhetnek). Mostanában egyre többet látom hogy a böjtölés és a kontrollált evés jó hatással lehet a testre...

márc. 8. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Mindennap ezt csinálni nem egészséges mert nem tudsz bevinni annyi energiát amennyire szüksége van a testednek.


Ritkán, egy-egy túlevéses nap után ha csinálsz egy ilyet attól nem lesz bajod.


Ehelyett viszont sokkal jobb ha eszel rendesen viszont a bevitt táplálék minőségét megválogatod.

márc. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Egyéni, hogy kinél mi működik. Az OMAD (one meal a day) egy létező diéta, aminek vannak dietetikai hárányai, de előnyei is. Én versenysportolóként elképzelhetetlennek tartom a napi egyszeri étkezést, de van olyan ügyfelem, akinek még ha időszakosan is, de abszolút fenntartható.
márc. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem többször, de kis adagokban keveset. Kérdezzél meg egy dietetikust, vagy járj el hozzá rendszeresen.


Úgy tudom, hogy ez a szakrendelés beutalóköteles.

márc. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bruce Springsteen?


Nem vagyok szakember, ahogy írták ez azért függ a napi rutinodtól is, hogy mennyit sportolsz, dolgozol.


Tulajdonképpen ez is az Intarvalfasting egy formája.

márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!