Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagy baj?Ettől még fejlődhetek...

Nagy baj?Ettől még fejlődhetek?Izomtömeg növelésnél néha eszek olyat is amit nem kéne. Kövér nem vagyok,fogynom nem kell,mellette a jó étel megvan. Pl.:szülinapi bulin én is ettem tortát.

Figyelt kérdés
márc. 10. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy baj.
márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet enni szülinapi bulin tortát, vagy karácsonykor bejglit, vagy nyaraláson lángost. Naturál hobbistaként annyi a lényeg, hogy HETI szinten legyen rendben a kalória/fehérje beviteled, emellett pedig konzisztensen végezd a progresszív edzést. Ha ezek megvannak, akkor izmosodni fogsz. Minden más lényegtelen.
márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
aki szerint néha egy szelet torta vagy egy csoki vagy egy hamburger vagy egy sör meggátolja az izmosodást az el van tájolva
márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ok,kezdő vagyok.
márc. 10. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el a 2. választ, és annak szellemében működj!
márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben
márc. 21. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!