Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék és zöld teát...

Gallits Gábor Csaba2 kérdése:

Fogyni szeretnék és zöld teát iszom de nem tudom hogyan tudnám megcsinálni étkezés előtt vagy után?

Figyelt kérdés

márc. 10. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. A fogyás a kalóriadeficiten múlik, nem azon, hogy iszol-e zöld teát, azon meg pláne nem, hogy étkezés előtt vagy után iszol-e.
márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A zöld tea amúgy sem túl hatásos a fogyás terén. Persze ódákat zengenek róla, hogy milyen egészséges, de hatása nem lesz. Én maté teával is próbálkoztam, és lelombozó, de az sem segít. Ahogy előttem is írták a kalóriabevitelen van a hangsúly. Csökkentsd az étkezéseid kalóriatartalmát, akár azzal, hogy kevesebbet eszel, és mozogj többet a megszokottnál. Hidd el, sajnos más tényleg nem segít.
márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,hogy mikor iszod.
márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!