Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan aki már próbálta a...

Van olyan aki már próbálta a cukormentes étkezést?

Figyelt kérdés
Nekem elsőre hülyeségnek tűnt, de állítják interneten, hogy jó hatása van. A cukormentes étkezéstől nem lesz valami bajom? Ezért vagyok rá kíváncsi hogy próbálta e valaki.
márc. 15. 17:27
1 2
 11/14 anonim válasza:

Köszi a választ. :/ Elég rosszul hangzik.

A sókeverékekben csak nagyon kevés kálisó lehet tudtommal, nem tudom mekkora lehetett az a nagy mennyiség, amit megettél belőle. Ha sokáig nem ettél sót, akkor a hirtelen nagy sóadag is okozhatott rosszullétet. Eleve egy felnőtt napi ajánlott sóbevitele 3-5 gramm körüli.

márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nagy sóadagot patikai/gyógyszertári tisztaságúból szoktam fogyasztani attól semmi bajom nincsen.


Nem mérem, hogy hány grammot eszek belőle, de annyit, hogy az étel kellemesen sós legyen, de az tuti nem 5g.

Amitől rosszul lettem, hogy kálisóból ettem nagy adagot.


Hát úgy kellene lennie, hogy ne nagyon legyen a bolti sóban kálisó, csak ez nem így van...

márc. 17. 22:27
 13/14 A kérdező kommentje:

Mostmeg mit csináltam nagy hülyeséget éjfélkor elkezdtem C-vitaminos vizet inni, mondták, hogy 18 óra után nem szabad, hát tényleg elrontja az ember alvását ha rosszkor issza.


Ma felébredtem 8 órakor és olyan fáradt és álmos voltam mint a kutya, majd összeestem. Hiába ittam kávét is.Egy evőkanál C-vitamint megittam vízzel úgy felébresztett, nem érzek se fáradtságot se álmosságot, nagyon kemény cucc.

márc. 18. 10:15
 14/14 anonim válasza:
Egy evőkanál C-vitamin? : D Nekem szétmarná a gyomrom.
márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!