Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan aki már próbálta a...

Van olyan aki már próbálta a cukormentes étkezést?

Figyelt kérdés
Nekem elsőre hülyeségnek tűnt, de állítják interneten, hogy jó hatása van. A cukormentes étkezéstől nem lesz valami bajom? Ezért vagyok rá kíváncsi hogy próbálta e valaki.
márc. 15. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem lesz bajod. Cukorra nincs szüksége a testnek. Elő tudja állitani bármilyen szénhidrátból.


Én 6 hónapig csináltam

márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Én ezzel nem igazán törődök, de azt tudom, hogy az emberi testnek NINCS SZÜKSÉGE CUKORRA. Egy bizonyos részét feltudja dolgozni, méregteleníti, de a többi csak lerakódik és hízlal vagy növeli a vércukor szintet. Az, hogy te ezzel foglalkozni akarsz az dícséretes, viszont nagyon fárasztó ezt mindig fenn tartani és szinte lehetetlen teljesen elkerülni a cukrot tartalmazó ételeket.
márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Kiegészítés: mindez a hozzáadott cukrokra vonatkozik. Mert gyümölcsökre pl szükség van. 1 voltam
márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én nem nagyon eszek cukrot, mert nagyon felpörget, de pl. gyümölcsöt szoktam. Abban is van gyümölcscukor, de az nem okoz gondot, nem leszek tőle hiperaktív. Meg néha mézet teszek teába. Teljesen jól elvagyok így. Ha véletlen nagyon megkívánok valami édességet és eszek belőle, akkor utána nem tudok aludni. : D
márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A cukor KELL a megfelelő agyműködés miatt - de itt nem a kávéhoz adott nyolc cukorra gondolunk, hanem zöldség-gyümölcsre :)
márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Bátorkodom kipróbálni a cukormentes diétát.


A sómentes diétával már megszívtam, mert attól nagyon nagyon megbetegedtem és alig tudtam rájönni mitől vagyok beteg. Dehát biztos túl hiszékeny vagyok.

márc. 16. 20:08
 7/14 anonim válasza:
És a sómentes diétától milyen tüneteid voltak?
márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Candidás lepedékes nyelv(candidiasis), megváltozott tőle a vérem állaga, sötétebb színű lett a vérem és nehezebben folyt. Amióta mennyiségi patikai sót eszek világos színű a vérem és jól folyik. A sómentes étkezéstől karikásak lettek a szemeim, a szemem alatti bőr sötét színű lett. Hangmélyülést okozott és mellbimbóduzzanatot. A Candida idegesített a legjobban, amióta rendesen sózom az ételt nem vagyok candidás.
márc. 17. 17:22
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezzel kapcsolatban volt egy halálközeli élményem is, bementem a boltba vettem sót, hazavittem, nagy mennyiséget ettem belőle és majdnem megállította a szívemet mert kálisó volt benne, de rá se volt írva, hogy kálisót tartalmaz, dobbanásokat kihagyott tőle a szívem, azóta csak patikai/gyógyszertári sót eszek.
márc. 17. 17:39
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek műszereim, hogy kimérjem, hogy melyik só tartalmaz kálisót és melyik nem, de a gyakorlottabb emberek mint pl tesóm ízre is kiszúrják mert más íze van a kettőnek.
márc. 17. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!