Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kérlek aki jártas ilyenben...

Kérlek aki jártas ilyenben segítsen nekem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csináltattam teljes vérképet ami szinte tökéletes lett,kivéve annyiban ,hogy kisebb gyulladást mutatott de ami lényeges hogy a jó koleszterinem növelnem kellene,viszont a gyulladás miatt,(amit amugy sajnos a sok tejtermék hozott elő nálam megint)nem bírom a zsírt még az avokádótól is rosszul lettem ,és felborul a legkisebb zsírfogyasztástól is az emésztésem!Mégis akkor így hogy növelhetném a jó kleszterint?hozzáteszem az összkoleszterinem nem volt tul alacsony..

#zsír #gyulladás #tejtermék #jó koleszterin
márc. 16. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Az állati eredetű zsiradékot csökkentsd, ahol lehet növényit használj (ne kókusz, meg pálmaolajat). Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiőrlésű gabonát. Húsból a kevésbé zsírosat válaszd. Kerüld a feldolgozott élelmiszereket. Sportolj rendszeresen. Nagyjából ezeket tudod tenni.
márc. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!