Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Követ valaki szénhidrát...

Követ valaki szénhidrát mentes étrendet, és tudna tanácsot adni nekem?

Figyelt kérdés
márc. 26. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
2024-ben már nagyon kevesen csinálnak ilyen értelmetlen és kártékony ökörséget. Miért követne ilyet bárki, akinek egy kicsi fogalma is van a táplálkozásról? Te miért akarsz követni?
márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Tanács: sose kövess olyan étrendet amiben napo 100 grammnál kevesebb szénhidrat van. Egyetlen kivétel ha epilepsziás/ autista vagy éa orvos mondja.

Egészséges embernek rendkívül káros. Nagyon veszélyes. Emberek kerülnek kórházba ilyenek miatt

márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"kivétel ha epilepsziás/ autista vagy éa orvos mondja"

A 20. század eleje óta nem alkalmaznak európai/amerikai állami klinikumban szénhidrátmentes étrendet terápiás céllal egyetlen neurológiai vagy pszichiátriai kórkép esetén sem. 2024 van. Ma már nem divat a lobotómia vagy a boszorkányégetés, márpedig a szénhidrátmentes étkezés ezekkel van azonos intellektuális szinten.

márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Inzulinrezisztens vagyok, és már félek a szénhidrátoktól.

Arra gondoltam, hogy hatha ki tudom váltani zöldségekkel, hússal, tojással és sajttal.

márc. 26. 18:08
 5/15 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan zóldséggel, amiben minimális a szénhidrát.
márc. 26. 18:09
 6/15 anonim ***** válasza:

A zöldségekben van szénhidrát. Le kell mérned, és kiszámolnod.

Nem mindegy mikor, és mennyit viszel be, hogy van elkészítve, mennyit mozogsz. Stb.

márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, de nagyon unom. Elértem oda, hogy már csak számolok, utálom és félek enni. Az étkezések szenvedésekké váltak. Úgy tudom, hogy vannak teljesen 0 szénhidrát tartalmú zöldségek is.

Arra gondolok, hogy talán így még lehetne normális étkezésem, amit élvezek, és nem kíséri bűntudat és pánik.

Elvégre az inzulirezisztenseknek a szénhidrát méreg.

márc. 26. 19:38
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem a szénhidrát a méreg, hanem az inaktivitás. Amannyit mozogsz, annyit vihetsz be az alapanyagcserén felül. Az egyensúly a fontos.
márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mozgásszervi bajom van, örülök, hogy tudok jarni.

Sétálni tudok, mást nem.

márc. 26. 19:50
 10/15 A kérdező kommentje:

Kifejezetten sovany vagyok, nem fogynok, hanem hízni kellene.

55 kg vagyok. A Metformintól 38 kg-ra fogytam, mert még a víz is kijött belőlem és ki is száradtam.

Így maradt a 200 grammos diéta. Évek alatt lassan visszajött a súlyom.

márc. 26. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!