Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet kigyógyulni az...

Hogyan lehet kigyógyulni az evészavarból? (Ez esetben bullémia)

Figyelt kérdés

Október elején kóstoltam bele legelőször az önhánytatás *ízébe* és azóta a mindennapjaim részét képzi sajnos.

Az elején ez csak egy kis súlyvesztéssel indult,örültem annak a -pár kilónak,viszont ezután a napi egy étkezés miatt már nem csak testileg éheztem hanem mentálisan is, ez okozta és okozza is a habzsolást,ami után rohantam a vécére kihányni félve attól,hogy visszahízom a leadott kilókat.

Már járok pszichiáterhez de teljesen tehetetlen vagyok és azt érzem nincs olyan amivel segíthetnék magamnak kigyógyulni.

Minden nap próbálok többször enni kevesebbet de ha nekiesek az ételnek képtelen vagyok leállni és addig eszem amég a hasam kőkemény nem lesz.

Ha bárkinek van valami tanácsa/ötlete,hogy hogyan jöhetnék ki ebből előre is köszönöm! : )

(17 L)



ápr. 2. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Türelem. És szakember segítsegét már kérted. Ott tegyél bele mindent
ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meglesz az, sok erőt kívánok!
ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Akaraterő, JÓ szakember - ó, és akaraterő.


Kva nehéz, én 10 évig voltam purgáló anorexiás, mire összekapartam magamban annyi erőt, hogy akkor MÁTÓL befejeztem.

ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!