Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eveszavarbol lehetetlen...

Eveszavarbol lehetetlen kigyogyulni?

Figyelt kérdés
Lehet már a szokasok nincsenek meg gyakorlatban, mert mondjuk a környezet felfigyel rá, de viszont a mentalitás ugyanaz így értem.

febr. 7. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem lehetetlen. Ha a szokások nincsenek meg, a közvetlen veszély elmúlt. Hogy fejben is változz, az hosszabb idő.
febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Pszichoterápia!
febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehetetlen, pszichiáter kell hozzá!
febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
50%
Nem az nekem 12 évesen lett igaz azóta is van egy kis bűntudatom miután sokat ettem valamiből de már nem vagyok vészesen sovány és nagyrészt képes vagyok élvezni az ételeket és szépnek látni magam persze ez se megy mindig de szakember biztos segít!(most vagyok 16 szóval egy négy év után erre jutottam nem vagyok teljesen megelégedve persze de ez már elég hogy büszke lehessek magamra)
febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
nem lehetetlen, de kell hozzá segítség:)
febr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amennyire visszatudok emlékezni, nekem először 12 évesen kezdodott el ez az egész, aztán 17 éves koromban szépen kifakultak a szokások, hogy megvonom az ételt meg hogy nagyon figyelek, többször merem magam egy nap stb, utána viszont hashajtokat kezdtem szedni, de mai napig van hogy bűntudat miatt szedem be. És most vagyok 20 éves. Nem csak emiatt de sajnos nem tudok már egyről kettőre lépni az életembe, egesznap fáradt vagyok, mindent halogatok és már nem tudom hogyan tovább

febr. 8. 08:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter kellene, anélkül lehetetlen.
febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
A hashajtózás nem játék, nem csak a beleidet hanem a veséd meg a hasnyálmirigyed is hazavágod. Azonnal keress fel egy pszichiátert.
febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem lehetetlen, nekem binge ed-m van már kb 20 éve és csak tünetmentes tudok lenni, egészséges soha
febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
76%
Nem lehet, hogy egy kicsit depressziós vagy...? Így az utolsó válaszod alapján elképzelhető, persze én nem vagyok szakértő. Tényleg érdemes lenne elmenni szakemberhez:)
febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!