Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokat ettem ma?

Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

2db nagy 50 grammos túró rudi

1 nagy 50 grammos sportszelet

1 tábla 100 grammos nutellás milka

3dl mizo tejekávé

3dl tej mézzel + fél tábla Milka

2db nagy alma


ápr. 4. 23:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
majdnem éjfél van, és még mindig nagyon éhes vagyok! Ehetek még csokit vagy ma már ne?
ápr. 4. 23:29
 2/13 anonim válasza:
100%
Szia. Amit leírtál,az minden,csak nem jó. Rengeteg cukros étel. Ez nem egészséges. Fontos lenne ezen változtatni. Napi 3 étkezés mondjuk. Hidegkaja,főttétel. Változtass ezeken.
ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az oszt igen. Semmi normális étel nem volt?
ápr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, csak bohóckodik. Tavaszi szünet, tudjátok.
ápr. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem jobb lenne ha normális kajákat ennél pl ebédet ami laktató.Nem tudom hogy mindig ezt eszed vagy csak most.Egyébként belefér egy kis nasolás ha eszel normális ételt és akkor nem is leszel éhes.
ápr. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat de rosszat. Nyilván attól vagy éhes hogy konkrétan semmyen olyan része nem volt ami táplálná a tested

Ugye tudod hogy édességdogyasztás egy egészséges embernek max heti 2x javaslott? Amúgy zöldség gyümölcs gabona hús tejtermék olajos mag stb. Abból kéne állni az étkezésnek.

Ezek nélkül beteg leszel. Lehet csak 10 év múlva de akkor nagyon

ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül semmi értelmeset nem sikerült enni?Ne is csodálkozz ha éhes vagy és azt még nem is írtad mit ittál,gondolom volt benne két liter üdítő.
ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Ez 1780 kalória. Amit te is kiszámolhattál volna magadnak.

Ha kb 60 kiló vagy és 160 centi akkor picivel több mitn kéne. Ha csak 50 kg akkor hízol is. Ha 80 kilo es 170 cm akkor pont jo

Ha ferfi es 200kg akkor nagyon keves.


Ugye tudod hogy ha ezt folytataod iszonyat beteg leszel?

ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Milyen beteg lehetnék?!
ápr. 5. 09:36
 10/13 A kérdező kommentje:
Mármint a cukorbetegségen kívül, de nem vagyok elhízott (45kg), ezért ez a veszély nem fenyeget.
ápr. 5. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!