Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem vagyok éhes ne egyek?

Ha nem vagyok éhes ne egyek?

Figyelt kérdés

2 napja jöttünk haza az egy hetes nyaralásból, és ezalatt egy kicsit többet ettem a kelleténél. Azóta, nem érzek éhséget.


Az lenne a kérdésem, hogy akkor most tartsam a napi 3 étkezést, egyek kicsit kevesebbet, vagy 1-2 napig egyáltalán ne egyek?

Csak azért kérdezem mert nyaraláshoz képes tényleg csak egy kicsivel ettem többet a kelleténel, és már a nyaralás 2.napjától kezdeve már nem éreztem éhséget.



ápr. 8. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Egyél ahogy jólesik de digyelj hogy az a kevés legyen változatos. Ha egy hét alatt nem áll vissza a régi étvágyad akkor tedd fel újra a kérdést
ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen egy hétig tartó zabálások után tényleg normális, ha az embernek napokig nincs étvágya. Ilyenkor a kérdés egyszerű: sportoló vagy? Ha igen, akkor állj vissza az eddigi étkezési szokásaidra, hisz vannak olyanok. Nem vagy sportoló? Akkor tök mindegy, egyél, amikor jól esik, de azért napokig nem enni akkor sem optimális, úgyhogy ésszel.
ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor is szoktam a szokásos étkezési időben enni legalább egy kicsit. Különben valahogy becikkcakkozik az éhségérzetem, a nagy étvágytalanság egyszer csak nagy éhségbe csap át. A rendszer megtartása segít a nagy kilengések elkerülésében nálam.


Hogy nálad hogy van, azt magadnak tudod kitapasztalni.

ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!