Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Székletürítési problémára...

Debremart kérdése:

Székletürítési problémára megoldás?

Figyelt kérdés

Amióta volt az óraátállítás, teljesen megvan hülyülve a bélrendszerem, biorítmusom. Eddigi rutinom az volt reggelente, hogy felkeltem 05:20 kor, felöltözés, kv, és wc, fogmosás, 06:10-kor indulás dolgozni.

Na most ez az óraátállítás óta úgy néz ki, hogy felkelek, kv, wc, na itt jó ha egy kicsi széklet ürítés sikerül, pár pici bogyesz, utánna fogmosás, megint érzem, hogy rámjön a nagydolog, elmegyek, szintén erölködve, sikerül is megint egy kicsit, de még mindig nem az igazi, már már kapkodok, késésbe vagyok, és útközben vagy pedig ahogy elkezdem a munkát, közben jön rám úgy igazán. Mivel én sokat megyek, és nehezebbeket is emelek a munkahelyemen és a wc is olyan állapotban van, hogy pisilni is csak messziről nehogy rádugorjon valami ezért nem túl kellemes. Persze kiteszem wc papírral körbe stb, de akkor is a hányinger kerülgeti az embert és kellemetlen. De amikor ott végzek akkor rendben vagyok utánna. Erre valami megoldás? (Annak idején, hogy legyen eltörölve az óraátállításra szavazat nem segített)



ápr. 21. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Kelj fel egy kicsit előbb. Szerintem első körben ez jó megoldás. Nem kell sokkal. Kb. 10-20 perccel és lesz időd nyugodtan mindenre.
ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Ha van reggel, de bogyó az eleje, akkor a rendszeres bőséges vízivás is segíthet.
ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1/2: Előbb ennél? Hova kelljek fel előbb? Még ilyenkor is alig bírok kikellni az ágyból, nem hogy korábban. Lényegében az óraátállítás után, így is 1 órával korábban kelünk.


2/2: Van rendszeres vízivás, amennyire tudok, csak szünetben, mert a munkaterületre nem szabad ételt és italt bevinni. De szünetbe mindig egy jó adagot iszok, de szerintem azt ki is pisilem a kövi szünetbe. És 90%-ban csak vizet iszom.


Van az a gyógyszer amit lefekvés előtt kell bevenni és reggelre megjön az ihlet tőle állítólag, viszont nem merem bevállalni nehogy átessen a ló túloldalára és hasmenés legyen belőle. Az a baj, hogy igazándiból a szervezetem úgy érzékelheti, hogy egy órával később van, hiába van korábban. Az lenne az áldás ha este kellene nagy wc-zni, de az ritka az emberek közül. Esetleg ha vennék gabonapelyhet és este bevernék egy tállal az segíthet szerintetek?

ápr. 21. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Öhm, miért is KELL kényszeresen reggel szrni?


Nem, nem kell. Amikor ingert érzel, elmész, így működik egy egészséges ember, nem pedig ráfeszül, aztán minden baja van, ha nem tud óramű pontosan hétkor szrni.

ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol, ahol csak pottyantós van?
ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem csak pottyantós van, de a wc-k szanaszét fosva szarrva, az 5 wc-ből csak 2-őn van ülőke, de az is állandóan összeszarva, összehugyozva.

Ez a 4/5-ösnek is válasz a miértre.

A takarítónő, ha megcsinálja, valamikor dél tájékán, akkor is kb 5 percig nincs szanaszét hugyozva.

Nem vagyok rasszista, de a cégnél sajnos dolgozik egy olyan réteg akik semmire és senkire nincsenek tekintettel és mindent szétbarmolnak, a sok drogtól meg fosnak szanaszét mindent. Szerintem ti is meggondolnátok, hogy valahogy rákényszerítenétek-e a szervezeteteket, hogy reggel még otthon el tudjátok intézni, vagy bemenjetek oda.

ápr. 21. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!