Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, ha anorexiásként...

Normális, ha anorexiásként iszonyatosan kívánom a kaját?

Figyelt kérdés
28-30 kg vagyok, és 145 cm. Mostanában iszonyatosan kívánom a kaját, és sajnos nem is bírok neki ellenállni. Tegnap csináltam lángost, és 5 db lángosnak meggettem a közepét( a szélét nem szeretem), utána lett egy kis bűntudatom és mondjuk egy kicsit meg is ülte a gyomrom. Valamelyik nap pedig megettem 5 db Kinder country csokit, ami nagyon jól esett, de utána tudtam, hogy nem kellett volna. Évekig nem ettem rendesen, sokszor volt olyan, hogy napokig nem ettem és utána is csak annyi ételt ettem, hogy épphogy életbe maradtam.(pár falat rántott hús, pár db keksz...) Szerintetek normális, hogy ennyire kívánom a kaját anorexiásként vagy ez már túlzás?

ápr. 30. 14:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen ,úgy volt egy darabig, hogy be kellene feküdnöm, de mivel már egy ideje elkezdtem rendesen enni, azóta jobban vagyok, több energiám van és híztam is pár kg-t, így nem feküdtem be végül. Most 45-50 kg szeretnék lenni, azt tűztűk ki célul
ápr. 30. 15:13
 12/22 anonim válasza:
85%
Igen, normális.
ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
Igen
ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
ápr. 30. 15:18
 15/22 anonim ***** válasza:
5%
Én is kérek lángost. Lehet nálad vásárolni? Nyithatsz lángos sütödét is, ha ilyen finomat tudsz.
ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%

Persze, hogy normális. Anorexiásoknál gyakran előfordul falásroham is, amit aztán bűntudat érzés követ.

Remélem sikerül majd helyrejönnöd, kitartást, légy erős! 🥰

ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))
ápr. 30. 19:09
 18/22 anonim ***** válasza:
62%

Terapiara is jarsz a pszichiaterhez vagy csak gyogyszert ir, es max havonta 1x lat?

Normalis, hogy ehezel, hogyne. A szervezeted epp a tulelesert kuzd. Drukkolok. Arra remelem figyel a dokid, hogy ne bulimiaba menj at.

ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Terápiára járok, gyógyszert nem kapok.
ápr. 30. 19:14
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Neked kórházban a helyed - egyébként pedig normális, és enned kell. Sokat. Rengeteget.


Amikor gyógyultam, volt olyan nap, hogy 6-7000 kalóriát ettem meg (extrém éhség). És? Történt valami rossz? Semmi, csak visszahíztam a normális súlyomra és élek.

máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!