Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, ha anorexiásként...

Normális, ha anorexiásként iszonyatosan kívánom a kaját?

Figyelt kérdés
28-30 kg vagyok, és 145 cm. Mostanában iszonyatosan kívánom a kaját, és sajnos nem is bírok neki ellenállni. Tegnap csináltam lángost, és 5 db lángosnak meggettem a közepét( a szélét nem szeretem), utána lett egy kis bűntudatom és mondjuk egy kicsit meg is ülte a gyomrom. Valamelyik nap pedig megettem 5 db Kinder country csokit, ami nagyon jól esett, de utána tudtam, hogy nem kellett volna. Évekig nem ettem rendesen, sokszor volt olyan, hogy napokig nem ettem és utána is csak annyi ételt ettem, hogy épphogy életbe maradtam.(pár falat rántott hús, pár db keksz...) Szerintetek normális, hogy ennyire kívánom a kaját anorexiásként vagy ez már túlzás?

ápr. 30. 14:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%

És ez NEM falásroham. Semmi köze hozzá, ne definiáld így. Extrém éhség, semmi köze a falásrohamhoz. Normális élettani folyamat, eltarthat napoktól heteken-hónapokon át, nem további pszichés probléma.


Nekem ez a szakasz két hét volt, de mindent ettem. Mindent rosszullétig, de kellett. Kellett ahhoz is, hogy a hülye gondolatoktól megszabaduljak. Ettem, fájt, rosszul voltam, de megint ettem, mert nem bírtam másra gondolni.

És ezen a ponton az anorexiás gondolatoknak nem maradt hely, csak annak hogy eszek-eszek mert gyógyulok.

máj. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
máj. 4. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!